Imaginalium Photography

About Imaginalium Photography

Witamy na blogu Imaginalium Photography. Aby rozwinąć wybrany post należy kliknąć w jego tytuł lub w odnośnik pod pierwszym zdjęciem > Read the rest of this entry>>. Polecam oglądanie strony na pełnym ekranie (F11). Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i jakiekolwiek wykorzystywanie zdjęć bez zgody autorów bloga jest zabronione. Izabela i Arkadiusz.

Julio, Julio a gdzież Twój Romeo? :)

Sobota, godzina wczesnopopołudniowa. Pomimo przeciwności losu meldujemy się w domu Julci. Miła atmosfera, bombowa kawa i ruszamy w plener. Modelka wita nas z zaciekawieniem, które wzrasta wraz z przybliżaniem się obiektywu do jej buźki… pojawia się pierwszy uśmiech na twarzy… słooodko :) to będzie dobry dzień. Ząbki mleczne coraz częściej lśnią w słońcu, podobnie jak coraz większe krople potu na moim czole ;) Zaczynam zazdrośnie spoglądać na Misiunia leżącego na kocyku, ale mój los jest mu zupełnie obojętny - myślę sobie poczekaj stary futrzaku, zaraz to ty będziesz się męczył… ale co to?! Julcia woli do zabawy mój obiektyw porterowy!… młotek, flakonik na kwiatki… co jeszcze z niego zrobi? :) Julciu? a może nauczymy Cię robić zdjęcia?  - Trach, trach… Hm – drzwi od stodoły nie są zbyt fotogeniczne – wiesz Julciu, narazie jesteś dużo lepszą modelką niż fotografem… ale jeśli będziesz się uczyć tak szybko jak Twoja Chrzestna… ;)

Ech… i można by tak pisać i pisać, bo zabawa z Julią była przednia a uśmiech, jak zagościł na twarzy z chwilą zrobienia pierwszego zdjęcia, tak maluje się na niej do tej pory… i nie chce zejść.
Ostrzegam- oglądanie tych zdjęć uzależnia, z resztą zobaczcie sami :)

P.S.

Przede wszystkim dziękuję rodzicom Juli za zgodę na sesję i publikację zdjęć :)  Małej Ani- siostrze Julki- za noszenie kocyka i wystawianie języka :)
Izabelce za pomoc w ogarnięciu małego diabełka :)  a Nikonowi za genialny autofokus.
Misiowi nie dziękuje. Z całym szacunkiem ale wypchaj się :P

Jeśli podoba Ci się mój blog polub go na  Facebooku 

____
Arek :)

Tags: , , ,

Like this post? Share it!

 • Tweet
 • Facebook
 • Diggit
 • Delicious
 • Diggit
 • Diggit
 • Diggit

3 Responses to “Julio, Julio a gdzież Twój Romeo? :)”

 1. Malorie pisze:

  Hey! I simply wish to give a huge thumbs up for the nice data you could have right here on this post. I can be coming again to your blog for more soon.

 2. Malina pisze:

  no, no Arkadiusz się rozkręca z pisaniem :D a zdjęcia prześliczne i to chyba zasługa Juleczki :)

 3. Dawid pisze:

  Fajnie :D opisy coraz szersze :D
  młoda tap-madl daje radę :d pierwsze naj !
  oby więcej takich, dzieci są takie wdzięczne do fotografowania :)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 

All Images Copyright Imaginalium Photography | Blog Theme by Photography Tutorials